es | eu | fr | en

Erakustaldiak

* Egitaraua osatzen ari gara egunez egun, ondorioz ordutegian aldaketa batzuk gerta daitezke.

2019ko azaroaren 19, asteartea

20:30 - 21:30

Obsimo
[ Obsimo ]

20:30 - 23:30

ONGIETORRI EKITALDIA
[ Obsimo, Iñigo Cabezafuego, Beatriz Sánchez ]

22:00 - 22:45

BUMAYE!
[ Iñigo Cabezafuego & Beatriz Sánchez ]

2019ko azaroaren 20, asteazkena

12:00 - 12:40

Paraíso Terrenal, viene y va
[ Elena Aitzkoa ]

17:00 - 18:30

Zauria(k) locura. cuerpo. feminismos
[ Iker Oiz, Maier Irigoien, Isabel Sáez ]

18:00 - 18:45

Cóncavo-convexo
[ Led Silhouette ]

19:00 - 20:00

Izaro
[ Txuspo Poyo ]

19:00 - 19:40

Libro Rojo
[ Roberto Equisoain ]

19:00 - 19:45

Post-Kosmos, una experiencia sonora
[ Peru Galbete & Paula Olaz ]

20:00 - 21:00

Saio Zero
[ Bilaka ]

21:00 - 21:45

Eternity Be Kind
[ Myriam Bleau ]

21:30 - 22:45

Rebota, rebota y en tu cara explota
[ Agnès Mateus i Quim Tarrida ]

22:00 - 22:45

A Taste of Nature
[ Alba G. Corral & Björt Rùnars ]

2019ko azaroaren 21, osteguna

12:00 - 14:00

Gustatzen zait egiten duzuna, baina
[ Alberto Sinpatron ]

17:00 - 18:00

Lurralde hotzak
[ Iratxe Fresneda ]

18:00 - 20:00

Falsificaciones genuinas
[ Billy Cowie ]

18:00 - 18:30

Orchard
[ Elinor Lewis, Nuria Legarda ]

18:30 - 19:45

592 metroz goiti / Urpean lurra
[ Maddi Barber ]

19:00 - 19:30

Amico’s Planet
[ Amico Teatro ]

20:00 - 20:45

Ba-Dabiltza
[ Txo!? ]

20:00 - 21:00

Triptycho
[ Coral de Cámara de Pamplona ]

21:00 - 21:45

Vanishing Quasars
[ Boris Chimp 504 ]

21:30 - 22:30

Izotza apurtzen den ertza
[ La Cuerda Teatro, Olatz Beobide ]

22:00 - 22:45

Trópico de Covadonga
[ Rodrigo Cuevas ]

2019ko azaroaren 22, ostirala

11:00 - 11:45

Ocean Breath
[ Itziar Okariz ]

12:00 - 13:00

Electrical body
[ Dínamo Danza ]

Newsletter

Harpidetu gure newsletter-era 948 Merkatua-ren berrikuntza guztien berri jasotzeko.

Antolatzen dute

Nafarroako Gobernua

laguntzen dute

Iruñeko Udala
Servicio Navarro de Empleo - Nafar Lansare
Euskarabidea - Euskararen Nafar Institutua
Eurorregión Nouvelle-Aquitaine Euskadi Navarra

sedes

Baluarte
Gayarre Antzokia
Nafarroako Antzerki Eskola
Indara
Zentral
Walden Librería Café

Beste laguntzaileak

Nafarroako Unibertistate Publikoa
Universidad de Navarra
Urrutiko Hezkuntzarako Unibertsitate Nazionala (UNED)
Euskal Institutua Etxepare
Région Nouvele-Aquitaine
Euskal Kultur Erakundea - Institut Culturel Basque
NICDO
ASTRE
Baionako Udala
Institut Français - Bilbao
Communauté d’Agglomération Pays Basque
OARA
ALCA
RIM
Département Pyrénées-Atlantiques
Région Occitanie
Nafarroako Antzoki Sareak